Paraiso Serrano
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Εποχική εξωτερική πισίνα |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Paraiso Serrano Casa Grande απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το Tatu Carreta και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να χαλαρώσουν δίπλα στην ιδιωτική πισίνα.
Η βίλα με 2 μπάνια απέχει περίπου 7 χλμ. από θρησκευτικούς χώρους, όπως Iglesia Nuestra Senora del Rosario.
Η βίλα Paraiso Serrano παρέχει θέα στον κήπο.
Ο σταθμός λεωφορείων El Penon, που βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την παραθεριστική κατοικία, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella61 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Paraiso Serrano έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Paraiso Serrano μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Η βίλα Paraiso Serrano διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Paraiso Serrano θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Paraiso Serrano;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Paraiso Serrano με το κατοικίδιο ζώο σας.